Firma Rodzinna Emilii Kristof to wyjątkowa śląska piekarnia. Od dziesięcioleci korzystamy ze sprawdzonych receptur, stosujemy tradycyjny, rzemieślniczy wyrób oraz korzystamy z naturalnych składników. Nasze produkty cechuje świeżość, doskonały smak oraz staranne wykonanie. Od lat dostarczamy naszym klientom pieczywo, ciasta i torty najwyższej jakości.

W celu zapewnienia najlepszego standardu obsługi klienta, stworzyliśmy dla Państwa rozległą sieć punktów piekarniczo-cukierniczych. Lokalizacja sklepów Piekarni Kristof pokrywa tereny województw śląskiego i małopolskiego. Stale dbamy o rozwój naszej kadry oraz współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami.

Jeżeli szukają Państwo najlepszej piekarni na Śląsku, to Firma Rodzinna Emilii Kristof będzie doskonałym wyborem. Naturalne, smaczne, świeże pieczywo na co dzień oraz fantastyczne, artystyczne torty od święta – to nasza specjalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień poprzez stronę internetową.

Zachęcamy również do obserwowania profili Piekarni Kristof w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz na Instagramie.